NASZE PANTERY NA PODIUM!!

Zawodnicy Centrum Sztuki Walki ” Pantera” wraz z trenerką Eweliną Kuczma dostali nominację do prestiżowego Sportowego Plebiscytu Gazety Wrocławskiej! 

🏆Gabrysia Pułecka i 🏆 Filip Muszyński zostali nominowani w kategorii Sportowy Talent Roku 2020, natomiast ich trenerka Ewelina Kuczma 🥋 ” została nominowana w kategorii Trener Dekady 2020 .

W plebiscycie startowało ponad stu zawodników z całego województwa. W pierwszym etapie zawodnicy walczyli o głosy w powiecie wołowskim. Walka była zacięta i niezwykle emocjonująca. Do ostatnich sekund plebiscytu nie było wiadomo, kto wygra.

Ostatecznie w kategorii Sportowy Talent Roku 2020 Plebiscytu Gazety Wrocławskiej  w powiecie Wołowskim wygrywa dolnobrzezanka Gabrysia Pułecka!!  🏆🏆🏆


(na zdjęciu laureatka I miejsca w Plebiscycie gazety wrocławskiej jako Sportowy Talent Roku 2020 Gabrysia Pułecka)

”To dziewczynka, która trenuje kilka ładnych lat i wie, po co przyjeżdża na zawody.
Te mądre oczy, szczupła sylwetka i głowa pełna marzeń przypominają mi pewną trenerkę z dzieciństwa. Wysoka jak na swój wiek, za szczupła i za odważna.  Nie boi się sięgać po marzenia.  Gabrysia jesteś prawdziwą panetrą z krwi i kości!”

 

🏆Filip Muszyński zajął drugie miejsce w kategorii Sportowy Talent Roku 2020.

(Na zdjęciu : Filip Muszyński zwycięzca II miejsca w Plebiscycie gazety wrocławskiej jako Sportowy Talent Roku 2020 )

„Pamiętam, jak przyszedł na pierwszy trening 7 lat temu 😉 Te małe bystre oczka….. ta dokładność, staranność, zaangażowanie…  Cały czas mam przed oczami jego ap chaoligii. Tą perfekcje ruchu- jak na 4 latka! Już wtedy wiedzieliśmy, że wyrośnie na zdolniache!” – mówi trener dolnobrzeskich „Panter” Jarosław Mazurczak

 

Natomiast Trenerem Dekady w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej została Trenerka Taekwondo Ewelina Kuczma! Trenerki , która od 7 lat uczy dzieci i dorosłych technik Taekwondo w oparciu o autorski program współtworzony przez mistrzów Polskiego Zrzeszenia Taekwondo oraz w oparciu o widzę autorytetów sportowych.

taekwondo brzeg dolny
(na zdjęciu Trenerka Ewelina Kuczma)

„Program zajęć oparty jest na doskonaleniu techniki kopnięć, układów formalnych oraz samoobrony. Dodatkowo wdrążane są ćwiczenia rozwijające potencjał ruchowy, które w połączeniu z Taekwondo tworzą solidne narzędzie sportowo- wychowawcze.

Działamy w myśl zasady “RUCH JEST  TERAPEUTĄ”. Dlatego program każdej grupy wiekowej jest mocno spersonalizowany.

„Szyty na miarę”.

A żeby był dobrze uszyty potrzeba :

🍀Szczyptę PASJI

🍀Garść ZAANGAŻOWANIA

🍀Odrobina PRZYJAŹNI

I proszę !

Mamy to ! WYGRANĄ W PLEBISCYCIE GAZETY WROCŁAWSKIEJ !!!🏆

🥇SPORTOWY TALENT  ROKU 2020 i 🥇TRENER DEKADY 2020 POWIATU WOŁOWSKIEGO !!!!!!  🥇🥇

NATOMIAST NA TLE WOJEWÓDŹTWA TRENERKA EWELINA KUCZMA- ZAJEŁA 4 MIEJCE! 🏆

Zapraszamy na treningi z najlepszymi ! 💪💪